czwartek, 16 lipca 2015

Coś, po prostu coś

Jak widać nie ma aktualki bez Onidere :D Ktoś to w ogóle czyta? Statystyki pobrań pokazują, że tak, więc będziemy robić Onidere dalej. Przyznam szczerze, że w pewnym momencie byłyśmy bliskie porzucenia tego projektu (nie pytajcie dlaczego w ogóle zaczęłyśmy go robić, to dla nas temat tabu :P). Jednak stara dobra zasada "niczego nie porzucać" uratowała Onidere i tak oto jest kolejny rozdział.

Do naszej ekipy dołączyły nowe osoby, wielkie brawa dla typesetterki Koori, która na dobry początek zrobiła dla was rozdział Nobary :D Witamy także Shirutsu, która z zapałem zaczęła tłumaczyć Shiawase Kissa Sanchoume i tak bardzo się rozpędziła, że pilnie jest poszukiwany korektor!

Jest tu ktoś, kto pamięta Megane Ouji? Ze skanlacyjnym błogosławieństwem przekazujemy naszego Okularowego Księcia grupie Kuro Kami, która kolejne rozdziały będzie tłumaczyć z japońskiego :)
Na koniec ogromne podziękowania dla Ivo i Azbe, które z bezinteresownym poświęceniem pomagały w ogarnięciu grupy, kiedy mnie nie było w Polsce <3


Devil and her Love Song
rozdział 51

Kimi ni Koishitei desu ka
rozdział 4.5

Nobara no Hanayome
rozdział 6

Onidere
rozdział 47

Eliraelle

7 komentarzy:

 1. Dzięęęki za aktualkę i Waszą pracę :) Mam tylko małe pytanko. Dlaczego prawie pod wszystkimi linkami kryje się Akuma to Love Song? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głupi błąd przy kopiowaniu linków, dzięki za czujność, już poprawione ;)

   Usuń
 2. Ciesze się ze są dwie nowe osoby, tak więc "wiatm" i życzę powodzenia. Dziękuję za rozdziały!!!!! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje ślicznie za rozdziałki!
  Witamy Koori i Shirutsu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Manga Full Moon wo Sagashite będzie jeszcze kontynuowana? Bardzo mi zależy, aby była skończona.

  OdpowiedzUsuń