poniedziałek, 4 lipca 2016

Pole trójkąta


Weszłam, żeby dodać aktualkę i zastałam ten obrazek razem z tytułem. Nie wiem co to oznacza, ale uznałam, że po prostu to tu zostawię. Lubię taki poziom abstrakcji.

Planowałam dodać jakieś rozdziały już parę dni temu, ale nie przewidziałam, że zarywając kilkna(naście?) nocy przed egzaminem trochę się osłabię i złapię przeziębienie przy pierwszej nadarzającej się okazji, co całkowicie pozbawi mnie weny twórczej i chęci do życia. Szczęśliwie prawie już wydobrzałam i na chwilę obecną przeszkadza mi jedynie brak możności oddychania, ale z tym jakoś sobie radzę.
Who needs oxygen anyway. 

Pierwotna wersja aktualki zakładała zupełnie inne mangi, ale wyszło jak wyszło. Głównie dlatego, że przy tych, które dostaniecie dzisiaj jest mniej roboty. I mniej myślenia. Dlatego wszystko to, co gdzieś komuś obiecałam, pojawi się następnym razem, zdecydowanie jeszcze w tym miesiącu. Wiem, że w czerwcu poszło takie samo zapewnienie, ale w tym miesiącu nie mam egzaminu z trzydziestu kolubryn pokroju "Ogniem i mieczem", więc powinno mi to wyjść.

Może powinnam pójść śladami Eli i wykorzystać aktualkę jako sposobność do pożalenia się, że nie ma komu robić i może ktoś by się przyłączył, ale wiem, że jesteście leniwymi bułami i macie gdzieś, że ja słonko oglądam tylko przez szczeliny między zasłonami, kiedy świeci mi w ekran. Tłumaczenia i korekty nikogo nie nauczę, cudotwórcą nie jestem, ale gdyby ktoś jednak miał życzenie przepaść w odmętach nieżycia to mogę wprowadzić go w świat edycji i typesettingu. To naprawdę nie jest takie trudne. Wystarczy mieć kompa, mysz, Photoshopa i przynajmniej jedno oko. Ale tak serio to najbardziej przydałby mi się ogarnięty korektor. Taki, który w ogóle wie, na czym korekta polega. Gdyby wiedział, że tak naprawdę to adiustacja, a nie korekta, to w ogóle byłabym w siódmym niebie. Jak się taki znajdzie, to niech nie robi tego głupiego tekstu, tylko od razu wali na maila. Już ja go sobie sprawdzę. Bo od tego testu to i mi się żyć odechciewa. 

Tym optymistycznym akcentem przejdźmy może do rozdziałów. Trochę śmieszki, bo miałam swój udział w pracy nad wszystkimi rozdziałami, które dzisiaj wychodzą. I to nie tylko przy QC.
Przypadek? No nie sądzę.

Last Game
Rozdział 11
Rozdział 11.5

Lovely Complex
Rozdział 32

Oresama Teacher
Rozdział 25
Rozdział 26

Ivorena

12 komentarzy:

 1. Super. Pięknie dziękuję.
  Mam nadzieję, że szybko do końca wyzdrowiejesz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za rozdziały!:>
  Ale byłaby możliwość dodania ich na centrum mangi?
  Nie wszyscy mamy możliwość pobrania :C <--- ci wszyscy
  Byłabym bardzo wdzięczna ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy, w następnej aktualce też będzie moje ukochane Lovely Complex? Teraz są najlepsze rozdziały!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następne rozdziały są w tłumaczeniu, więc do najbliższej aktualki się nie wyrobimy, ale w kolejnej już powinno być ;)

   Usuń
 4. Mam nadzieję, że w następnej aktualce będzie jakiś nowy rozdział/rozdziały Hana-kun to Koisuru Watashi 💜💜

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Well, na pewno nie u nas, bo nie my tłumaczymy tę mangę ;)

   Usuń
  2. Oj przepraszam 😂😂 miałam na myśli Koi wo hajimemasu 😆

   Usuń