wtorek, 15 sierpnia 2017

Wincyj nowych projektów!


Ostatnio aktualki pojawiają się zaskakująco często (jak na nas), więc uznałyśmy, że jak szaleć to szaleć i w ten sposób powstała dzisiejsza aktualka specjalna. Czemu specjalna? Bo nie pisze jej Eli Bo wydajemy miliard nowych projektów. I spokojnie, nie oznacza to, że nie pracujemy nad starymi, więc bez stresu. Na chwilę obecną praca w Senchy wre jak rzadko kiedy, bo zbliżają się urodziny grupy i staramy się nie wyjść na żali i mieć co wydać z tej okazji. Byłoby jeszcze lepiej, gdybyśmy mieli TŁUMACZY. To nie tak, że błagam. Bo ja nie błagam. Ale gdybym błagała... Nie ma żadnych chętnych? Nikt nie chce dołączyć i czegoś potłumaczyć? Proszę?

Tłumaczy może i nie mamy, ale ostatnio dołączyła do nas nowa typesetterka Yume i tym samym zdobyła szacunek ulicznych gołębi. Jeśli ktoś też chce zyskać taki respekt, zapraszam do zakładki Rekrutacja. Najlepiej na tłumacza. Ktokolwiek?

Przyjaciół też za bardzo nie mamy (co my w ogóle mamy?), ale czasem ktoś się nad nami lituje. Misiojda z grupy Futago Shimai zgodziła się tłumaczyć projekt Joou no Hana. Nie musiałam jej nawet specjalnie namawiać, bo manga zacna, więc polecam się z nią zapoznać. Zwłaszcza, że jeden rozdział ma ponad 100 stron, więc czytajcie to, kochajcie i doceniajcie, bo trochę roboty z tym jest.
Nasi koleżkowie z Futago Shimai wydają z nami też Gokinjo Monogatari. Mamy tyle jointów, że prawie wierzę, że naprawdę nas lubią.

Co do reszty nowych projektów, jest manga o tym, jak poderwać dziewczynę, będąc psychopatą i o lokaju, który mierzy się z poważnymi życiowymi problemami, takimi jak ludzka niechęć do marchewek.

Aha, gdyby ktoś miał za dużo skarpetek, to niech mi jakieś wyśle, bo wszystkie mi poginęły. Znaczy poginęło po jednej skarpetce z każdej pary. Zawsze zastanawiał mnie ten fenomen. Czy istnieje jakiś rodzaj skarpetowego demona, który chce zaprowadzić na świecie chaos, kradnąc ludziom pojedyncze skarpetki? Myślę, że to całkiem prawdopodobne. Ale jak w takim razie się przed tym obronić? Może muszę zacząć kupować skarpetki od skarpetkowych kapłanów. Ma ktoś na jakiegoś namiary?

Gołębie na obrazku niczego nie symbolizują. Po prostu lubię gołębie.


Akagami no Shirayuki-hime

Gokinjo Monogatari
(joint z Futago Shimai)

Joou no Hana
(joint z Futago Shimai)

Koroshi Ai

Ookami Koushaku no Kyuukon

Shiawase Kissa Sanchoume

Shitsuji-tachi no Chinmoku


Azbe

6 komentarzy:

 1. Dziękuję pięknie za te wszystkie rozdziały. :) Dziękuję za napisanie tej jakże wciągającej aktualki. :D O skarpetkowym potworze coś słyszałam, ale o skarpetkowym kapłanie nic mi się nie obiło o uszy także namiarów nie ma. :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za rozdziały. Mam nadzieję że macie w planach dalsze tłumaczenie Śnieżki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za aktualeczkę 😊
  Czy pojawi się u was manga Kigurumi Boueitai? Podobno grupa Nikushimi się z Wamj połaczyła, więc pytam 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie. Chwilowo Sencha Project wydała tylko rozdział Kigurumi, ale prace trwają, więc niedługo wyjdą i kolejne.

   Usuń
 4. Dzięki za aktualke i nowe projekciki!!

  OdpowiedzUsuń