poniedziałek, 9 października 2017

Kluskowe życie


Zgodnie z obietnicą, w kolejny poniedziałek serwujemy wam kolejną aktualkę, a w niej pyszna porcję klusek <3 Jest ich aż 15! I dopiero się rozkręcamy, więc fani kluskowych szaleństw niedługo znowu będą mieli okazję się nimi nacieszyć ;) Na ogromne brawa zasługuje Naru z grupy Sukoshi Kurushimi, która w ekstremalnym tempie robi typesetting do kolejnych rozdziałów, ale nie zapomnijcie też o Ivo, która z poświęceniem robiła tłumaczenie ;)
Przedstawiam wam też nową tłumaczkę, która niedawno wstąpiła w nasze szeregi, powitajcie Kasumi! Projektem, za który już się zabrała, jest Life so Happy, kontynuacja Love so Life, opowiadająca o życiu klusek kilka lat później. Manga ma w tej chwili dwa tomy i cały czas wychodzi.
Jak myślicie, co będzie za tydzień? :D

Love so Life

3 komentarze:

  1. OMG. Ile klusków!! Wreszcie mam sens w życiu!! Wow, wow!! My dziękujemy, że zagubiona Eli się znalazła. #gdzie-jest-eli działało. I powstały kluski! Amen.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem, że późno. Ale brak internetow robi swoje. Dziekuje bardzo pieknie za te rozdziały. A także za napisanie tej aktualki. 😄 Dziś krótko i zwięźle, nastepnym razem bardziej sie postaram.

    OdpowiedzUsuń