poniedziałek, 2 października 2017

Nieprawdopodobne, a jednak

Pewnie sądzicie, że tytuł nawiązuje do tego, że po stosunkowo niedługim jak na nas czasie, rzucamy kolejną aktualkę. Otóż nie. Znaczy, pewnie też, ale tym razem nie o to mi chodziło.
Jeśli czasami podpatrywaliście nas na czacie, czytacie aktualki albo po prostu umiecie liczyć, pewnie już wiecie, o co może chodzić. Mianowicie, w tym roku, właśnie w październiku, Sencha Project kończy dokładnie 10 lat. No właśnie, nieprawdopodne, a jednak. Dlaczego ta data tak naprawdę nie ma sensu możecie przeczytać sobie w zakładce "O nas".
No cóż, przyjęło się jak przyjęło. A my miałyśmy wiele planów na świętowanie. Ostatecznie uznałyśmy, że przez cały październik, co poniedziałek, dodamy kolejną aktualkę. Dlatego, jeśli wszystkich nas szlag do tego czasu nie trafi, aż do 30 października, czyli faktycznego dnia senchowych urodzin, na stronie będą pojawiały się kolejne rozdziały. Fajnie z naszej strony, no nie?
Ekipa daje z siebie wszystko, żeby dać radę zrealizować mój szalony plan (który jeśli wypali, to w całej krasie objawi się pod koniec miesiąca), ale na pewno dodatkową motywację dałyby im słowa wsparcia w komentarzach. Nawet nie wiecie, co oni teraz ze mną mają.
Z kolejnych dobrych informacji, przyłączają się do nas kolejne osoby! Ja nie jestem dobra w przedstawianiu ludzi, więc poczekam z tym, aż ktoś inny przejmie pałeczkę przy pisaniu, a ja w tym czasie stworzę im avki. Zabieram się za to jak zawsze, czyli powoli, ale na pewno to zrobię.
Nie będę przedłużać, bo pierwsza przedurodzinowa aktu powinna mieć odpowiedni klimat, więc tym razem wam odpuszczę i daruję sobie opisywanie moich marnych przygód.
Wielkie święto czas zacząć.


Akagami no Shirayukihime

Devil and her Love Song

Koroshi Ai

Kyou, Koi wo Hajimemasu

Lovely Complex

Mei-chan no Shitsuji

Ivorena

7 komentarzy:

 1. Łaa! Super!
  Dziękuję bardzo za tłumaczenie! Czekam na kolejną aktualkę z niecierpliwością.
  Powodzenia w pracy! ;)
  Pozdrowienia dla całej ekipy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje bardzo ślicznie za te wszystkie rozdziały. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już czekam z utęsknieniem na poniedziałek. Ale mi to pomoże przetrwać ten miesiąc w pracy. :D Jeszcze raz ślicznie dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł, życzę wytrwałości i dzięki za Shirayuki :) jest w planach na ten miesiąc Toshokan Sensou?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za tłumaczenia! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super ! Dziękuję bardzo za rozdziały i życzę powodzenia w pracy :)

  OdpowiedzUsuń