środa, 14 lutego 2018

Walę Ivo


Dziś dzień niezwykły i wyjątkowy, dzień, w którym obchodzimy specjalne święto - Walę Ivo. Tradycja ta ma już prawie ćwierć wieku, ale mało kto o niej słyszał. Jednak my to nie mało kto, my co roku Walimy Ivo i jesteśmy przygotowane na tę okoliczność. Gdyby ktoś nie załapał - Ivo ma dzisiaj urodziny. Postanowiłyśmy z tej okazji pochwalić się naszymi zdolnościami manualnymi i w ten sposób powstało powyższe dzieło sztuki autorstwa słynnej artystki Dortemady. Przy okazji odkryłyśmy, że mamy problemy z pisaniem i cierpimy na wtórny analfabetyzm, ale whatevs.

Zanim przejdziemy do urodzinowej części aktualki, dwa ogłoszenia parafialne:

1. POSZUKUJEMY KOREKTORÓW. Ale takich OGARNIĘTYCH. Nie mamy jeszcze rozgarniętego testu, więc chętni niech piszą na mejla grupy, to coś wymyślimy: senchaproject@gmail.com

2. Jeżeli manga jest w zakładce "Aktywne", jak sama nazwa wskazuje - JEST AKTYWNA. To znaczy, że wychodzi i będzie wychodzić. Komentarze w stylu "czy to wychodzi, bo nie wiem, czy warto pobierać" możecie wsadzić sobie w dupę grzecznie sobie darować, bo są po prostu głupie.

Skoro nudną część mamy za sobą, przejdźmy do konkretów. Ivo, pączusiu wypełniony miłością, nasza najdroższa jeżdere, ten jeden dzień w roku możesz nie robić nic i tylko zbierać życzenia, więc się naciesz, bo od jutra koniec dobroci dla zwierząt. Ale póki jeszcze jest światowy dzień Walenia Ivo......nawiedził cię Ji Chang Wook. Nanami doskonale wie, co skrywa twoje czarne, pokręcone serce. Tak samo jak reszta Ji-Chang-Wook-ofiszjal-fanklabu.

Skylla, poproszona o symboliczne życzenia dla ciebie, napisała "Drzewo na niebie lata, ogień w morzu płonie, wszyscy są wspaniali, lecz IVO JEST JEDYNYM BOGIEM". Trochę niepokojące, ale ty też jesteś niepokojąca, więc idealnie pasuje.

Dortemada ma problemy z liczeniem, co jest dość powszechne w naszej grupie, i zamiast trzech zdań napisała... Szlag, ja też nie umiem liczyć, więc po prostu to wkleję:

Sto lat ukochana Ivoreno!
Z całego serduszka jakie posiadam, składam Ci tę kilka życzeń ^^ Po pierwsze, nie trać sił w pokonywaniu przeszkód, jak na przykład brak pieniędzy… Po drugie! Życzę Ci zawsze peeełnej jedzenia (przede wszystkim mięska) lodówki! Po trzecie! Spełnienia WSZYSTKICH - nawet tych których sama nie jesteś pewna – marzeń, spotkania swoich idoli, crushów i innych ludziów (tak oszałamiających jak my, nie inaczej). Po ostatnie: żyj chwilą! Kupuj tyle, ile chcesz! Nie patrz na ceny! Nie patrz na światła drogowe! Przeżyj kolejne tyle lat, ile kończysz dzisiaj szalenie, abyś siedząc w bujanym fotelu mogła powiedzieć: „Taaaak, mam odlotowe życie.” Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego i kolejnego wspaniałego roku wytrzymywania naszego towarzystwa! ^^

Serin jak zaczęła pisać, to do teraz nie skończyła, ale! Aleee! Ale stworzyła dla ciebie prezent specjalny, coś co kochasz najbardziej - KOMIKS. Bardzo życiowy, wszyscy wiedzą, że masz dupę na głowie bardzo poważne problemy życiowe.


 Eli, jak widać powyżej, coś zatrzymało, więc nie zdołała napisać życzeń, ale gdyby mogła wydostać się z mojej piwnicy, na pewno życzyłaby ci wszystkiego najlepszego.

 Dhalia przeżywa wewnętrzne katusze, bo Dortemada w swoich na-pewno-nie-dwóch-zdaniach ukradła jej pomysł na życzenia, więc sprytnie uznała, że podpina się pod jej życzenia. Te urodziny zaczynają przypominać jakieś pole bitwy. Edit: Postanowiła podnieść rzuconą przez Dorte rękawicę:

Niech skończą prace nad klonowaniem, 
a Ivo, Wooka swojego dostanie!
Niech się nim cieszy całymi dniami,
by nie miał czasu skakać dachami!

A tak serio, życzę Ci: 
byś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta,
otoczona równie szalonymi dziwakami co my,
miała czas i kasę na rozpieszczanie siebie
oraz na realizowanie swoich marzeń i pasji.
Wszystkiego najlepszego! 

I cała reszta grupy, która nie zdołała dostarczyć życzeń, ale podpisała się na obrazku urodzinowym. To nie było łatwe, doceń.

A ode mnie co... Dużo siły, bo ten ruski burdel na kółkach sam się nie uciągnie, cierpliwości, bo ten ruski burdel na kółkach to ruski burdel na kółkach, i pieniędzy, bo ten ruski burdel na kółkach nie przynosi żadnego dochodu, a za internet trzeba płacić. I prąd. I może jedzenie, żeby w ogóle przeżyć.

W skrócie: sto lat. Starałyśmy się tajniaczyć z naszymi super przygotowaniami do tej aktualki, więc mam nadzieję, że masz chociaż małą niespodziankę. Elo, melo.Akagami no Shirayukihime

Kyou, Koi wo Hajimemasu

Kanjuku Summer End

Last Game

Mei-chan no Shitsuji

Toshokan Sensou: Love&War


Twoja wierna Azbe
i niewierna Ekipa


10 komentarzy:

 1. Dziękuję za aktualkę i najlepszego dla dzisiejszej jubilatki :)
  Aki

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodko jak po torcie. :D Jeszcze raz, wszystkiego najlepsiejszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo ślicznie za te wszystkie rozdziały. A dla Ivo życzę dużo zdrowia, szczęścia i wszystkiego co tylko sobie wymarzysz z okazji urodzin(wiem, ze mało kreatywnie). :) :)
  Jak co nie którzy powinni się nauczyć czytać ze zrozumieniem jak widzę. A może już nie dowidzą i przez to zadają głupie pytania, ale w takim wypadku powinni zaopatrzyć się w okulary. Mam nadzieję, że już nie będą wam truć dupy(przepraszam za wyrażenie) pytaniem "czy to wychodzi, bo nie wiem, czy warto pobierać". Zawsze można przeczytać to co jest po polsku, a później po angielsku czytać (jeśli tylko są dalej rozdziały).

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam... Wszytskiego najlepszego z okazji urodzin! Ivo, życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i samych sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym oraz tym charytatywnym w Sencha!

  Całej ekipie dziękuje za aktualkę. Nie przejmujcie się idiotycznymi komentarzami, z głupotą ludzką nie da się wygrać.

  A jesli ktoś ma roterki typu: "Pobierać, czy nie pobierać?" Proponuję załatwić sobie jakąś uroczą czaszkę, nadać jej imię Stefan i wykrzyczeć słyne zdanie "Oto jest pytanie", może odpowiedź sama się znajdzie. Jeśli nie, zawsze jest szansa, że ktoś to zobaczy i wystawi parodię Hamleta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejku, aktualka naprawdę wyszła wspaniale :D Ivo, jesteś świetna ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. poprawcie Rodzial na Rozdzial pod Mei-chan no Shitsuji

  OdpowiedzUsuń