wtorek, 4 września 2018

Chora, chorsza, trup.Aktualka miała być w weekend, dlatego na samym początku chciałam przeprosić wszystkich, którzy na nią czekali (wybacz, Lad). Niecierpliwicie się tak samo jak moja przełożona w pracy, która dzisiaj zadzwoniła, żeby zapytać, czy na pewno jeszcze chcę tam pracować. Nie ma mnie na razie dwa dni, a ogółem pracuję tam już ponad trzy miesiące. Rozumiem, że inni muszą mnie zastępować, ale przecież nie rozchorowałam się specjalnie. Chyba, że sprawia komuś przyjemność leżenie w łóżku z prawie 39 stopniową gorączką? Ja w każdym razie nie polecam. Plus jest taki, że jak się trochę oprzytomnieje, to można w końcu nadrobić zaległe seriale i książki ;) Obrazek do aktualki wybrała specjalnie dla was Dortemada, która ma właśnie taką minę na myśl o nadchodzących lekcjach ;D
Ale dość o tym, w grupie świętujemy, dołączyła do nas nowa osóbka! Powitajcie gromkimi brawami Mirie! Jest tłumaczką i będzie dla was robić Shinigami Bocchan to Kuro Maid (było w poprzedniej aktualce). Jest to to chyba pierwszy człowiek, który do nas dołącza od czasu, kiedy mamy wewnętrznego discorda i jestem ciekawa, jakie to uczucie, kiedy pierwszy raz próbuje się ogarnąć to wszystko, co tam się dzieje xD
Druga sprawa jest taka, że Studio JG zlicenconowało jeden z naszych projektów, Akagami no Shirayukihime. Tym samym my kończymy pracę i życzymy wydawnictwu, żeby tego nie spierdolili, mieli dużo satysfakcji z wydawania tegoż tytułu.
Na koniec muszę się wam jeszcze pochwalić, że tydzień temu zostałam ciocią! Jaram się tym bardzo, bo to pierwszy bobas w mojej najbliższej rodzinie. Zrobił niespodziankę i urodził się miesiąc wcześniej, na dodatek miał być dziewczynką, a okazał się chłopcem. Mam nadzieję, że w przyszłości nie najdzie go ochota na zmienianie płci ^^"

Kyou, Koi wo Hajimemasu

Last Game

Lovely Complex

Eli

8 komentarzy:

 1. A ja to pies... Ja też czekałam. :( Ośmieliłaś się chorować we wrześniu? Jesteś szalona... lalala!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję ślicznie za nowe rozdziały. :) Mnie ostatnio nie zdarza się chorować. A jak już mnie coś złapie, to zaraz za mną rozkłada się większość ludzi w domu. Szybkiego powrotu do zdrowia.
  Jeszcze raz dziękuję za wszystkie nowe rozdziały. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, kolejna licencja! Z jednej strony jestem załamana bo już czekałam na ciąg dalszy, a teraz będę dłużej czekać. Przypomnijcie proszę ile tomów mieliście gotowych, tzn. Jak długo będę czekać na oficjalny kolejny rozdział w wykonaniu wydawnictwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaliśmy 45 rozdiałów, to był chyba 10 tom.

   Usuń
  2. Jej, to była wspaniała robota :) Prenumeratę już sobie zamówiłam na najbliższe 6 rozdziałów :p Życzę weny i siły przy pozostałych tytułach.

   Usuń
 4. Chyba oślepłam, ale co się stało z czytnikiem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za ciężką pracę nad rozdziałami C:
  Tylko mam pytanie, czy da się naprawić rozdziały Last game bo nie można rozpakować żadnego pliku?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za rozdziały mang. Też byłbym wdzięczny za naprawę rozdziałów last game 37, 38,i 39.

  OdpowiedzUsuń