czwartek, 10 stycznia 2019

Zima zaskoczyła kierowców


Elo melo. W końcu w miarę odżyłam po świętach i zebrałam w sobie na tyle siły, żeby wrzucić aktualkę. Niestety nie bardzo wiem, co w niej napisać, więc pewnie będzie pełen random. Przynajmniej obrazek jest ładny.
Z nowości to w końcu zaktualizowałam ekipę na stronie, więc można sprawdzić, kto tam jeszcze z nami wytrzymuje. Postanowili się nawet do nas dołączyć nowi ludzie, na przykład w listopadzie wchłonęliśmy jeszcze nadal żyjącą część Himawari. Czujemy się trochę jak takie żarłoczne korpo, które wykupuje małe firmy, ale w dalszym ciągu jesteśmy upośledzone, więc może się to skończyć różnie. Ale nadal jesteśmy otwarte na nowych członków, szczególnie na edytorów i typesetterów, bo tłumaczy to nam w sumie już styknie. Chyba, że jesteście zajebiści, zajebistych ludzi zawsze chętnie przyjmiemy.
Na święta aktualki nie było, bo wszyscy robią, a my przecież jesteśmy wyjątkowi.
A tak naprawdę to nie było komu, bo Azbe ma urlop, Eli ma wyjebane, a ja jeździłam ciężarówką po Polsce. Ale coś tam nadrabiamy. Chyba.
No nieważne, nie będę się już pogrążać, więc po prostu dodam rozdziały. Dzisiaj kilka z jointów z Nikushimi (bo mieliśmy tam urodziny), poza tym standardowo Last Game, które powoli zmierza już ku końcowi, no i Rakia, która nie wiem o czym jest, ale już jest zakończona, więc spoko.


Chihayafuru
Rozdział 12
Rozdział 13

Joou no Hana
(joint z Nikushimi)

Rozdział 7

Last Game

Men's Life

Rakia
Rozdział 50
(koniec)

Ivorena

3 komentarze:

 1. Ważne, że ja wiem o czym jest Raqia i mogę w końcu skończyć :D Dzięki
  Tak to jest jak się trafi, ze kilka osób na raz wolne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za kolejne rozdzialiki mang :) ~~Aki

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za nowe rozdziały. :) Dziękuję też za napisanie tej aktualki. :D
  Ja bym powiedziała, że zima zaskoczyła nie tylko kierowców. Bo kto by w zimie spodziewał by się opadów śniegu. Z moich doświadczeń tej zimy wynika, że komunikacja miejska(autobusy) mimo zaskoczenia daje radę, choć zdarzają im się opóźnienia. Kolej zaskoczona, ale ma problemy z kursowaniem, opóźnienia gwarantowane, możliwe postoje w szczerym polu, a także dłuższe przerwy na każdej stacji. Co do linii lotniczych i pracowników lotnisk zaskoczeni, ale wszystko odbywa się bez większych opóźnień, nawet przy tych opadach(z doświadczenia wiem, że to mogło spowodować znaczne opóźnienia), opóźnienia bardziej mimo wszystko zdarzają się z innych względów niż problemy pogodowe. :)

  Nie wiem czy ktoś będzie czytała moje wypociny, ale przepraszam za rozpisanie się. Jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuje za wszystkie nowe rozdziały. A także biję pokłony w podziękowaniu każdemu za pracę włożoną w przygotowanie tych rozdziałów. :)

  OdpowiedzUsuń