wtorek, 25 czerwca 2019

Alert RCB.


Niestety ostatnio jakoś alerty zamilkły i już nikt nie pisze do mnie, że potężna wichura łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze. A wielka szkoda, bo przy planowanych na jutro 37 stopniach już teraz zaczyna mi się topić mózg. Dlatego też robię aktualkę, bo jakaż pora jest lepsza, niż kiedy twój mózg wypływa uchem.
A tak naprawdę to, że jest aktualka zawdzięczacie Juliei (bo mi o niej mędziła) i mojemu pracodawcy (bo mam dzisiaj wolne).
Nadszedł piękny wakacyjny czas i pewnie wszyscy spodziewają się, że ogłosimy, że ooo, teraz to dopiero będziemy robić. Wakacje, wolne, noce zarwane przy kompie. Otóż nie. Jesteśmy już dinozaurami i nasze wakacje trwają dwa tygodnie, jeśli ktoś ma na tyle szczęścia, by pracować na umowie o pracę. A są zdecydowanie lepsze sposoby na spędzenie urlopu niż ślęczenie przed kompem. Tak sądzę.
Ale może się mylę, bo Eli zapowiedziała, że skoro ma wakacje to będzie robić więcej. Brawa dla Eli, wspieramy cię w tym postanowieniu. Korekta czeka.
Co do mnie to w tej chwili: kończę studia,jadę na spływ kajakowy, zwalniam się z pracy, przeprowadzam się, jadę na wakacje, szukam nowej pracy. Dokładnie w tej kolejności, jeśli uznać że zdanie egzaminów równa się końcowi studiów i zapomnieć o dawno olanej pracy magisterskiej. Ostatnimi czasy nie w głowie mi więc mangi, a bardziej rozmyślanie nad tym, jak za jednym razem przewiozę moje rzeczy o 150 km na północ. I nad tym, jak tak w sumie operuje się kajakiem, bo nie wiem i mogę nigdy z tego spływu nie wrócić.
I tym pozytywnym akcentem kończąc, przechodzimy do rozdziałów. Mamy ich aż/tylko 10 (niepotrzebne skreślić), ale to już coś.

 Akachan Ryuu no Osewagakari ni Ninmei saremashita
Rozdział 2

Lovely Complex
Rozdział 47
Rozdział 47,5
Rozdział 48
Rozdział 49
Rozdział 50
Rozdział 51

Men's Life
Rozdział 8

Ryouko no Shinrei Jikenbo
Rozdział 13
Rozdział 14
(Koniec) 

Ivorena4 komentarze:

 1. Dziękuję ślicznie za aż tyle rozdziałów. :) Przepraszam, ze tak późno piszę, ale jakoś nie było okazji wcześniej. :/ Mnie nie przeszkadza to ile rozdziałów się pojawia. Jak komuś tyle nie odpowiada to może powinien się zgłosić do pracy nad rozdziałami. ;)
  Bardzo interesujące plany na wakacje. A przynajmniej lepsze niż moje, bo mój urlop już zrobił papa w tym roku 3 miesiące temu. Ale nie ma co narzekać skoro udało się spełnić jedno z marzeń. :D
  Jeszcze raz bardzo ślicznie dziękuję za wszystkie rozdziały i za napisanie tej aktualki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widze ze robiliscie Kanoko, a zrobicie sequel? bo wydawnictwo nie chce

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam ale jak zainstaluje rozdziały "Ryouko no Shinrei Jikenbo" to potem nie mogę odczytać i wyskakuje "błąd przy wyodrędbnianiu..."

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie wiem jak, ale wrzuciłam waszą grupę do worka tych nie działających i tu nie zaglądałam! XD Bardzo przepraszam, teraz będę czekała na wasze rozdziały <3

  OdpowiedzUsuń