O nas

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze żadnego z obecnych członków w grupie nie było, Sencha Project nazywała się Luchia Translations. Założona przez Ame, 27.06.2006 roku, rok później grupa zmieniła nazwę na Shoujo Passion. Z nieznanych mi względów właśnie ten moment, 30 października 2007 roku, został uznany za datę powstania Sencha Project, która jeszcze przez długi czas tak się nie nazywała. Jak to u nas często z adminami bywa, wkrótce założycielka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a jej miejsce zajęła W. oraz pomagająca jej w odbudowie grupy Anya. Grupa po raz kolejny zmieniła nazwę, jako że wśród projektów znalazły się także shouneny, manhwy oraz, ku naszej rozpaczy, yaoi, tak więc „shoujo” w nazwie przestało się sprawdzać. I tak właśnie Sencha Project stała się Senchą.  

Jako że historia lubi się powtarzać, jakiś czas później, w 2009 roku, zaginęła kolejna adminka – W., a misji ratowania istnienia grupy podjęła się Arya, jednocześnie przejmując rolę szefa grupy. Mniej więcej tutaj zaczyna się nasza obecna historia, ponieważ w październiku 2009 roku do grupy przyłączyła się Ivo, w kwietniu 2010 Eliraelle, a w styczniu 2012 Azbe (która test wysłała rok wcześniej, ale to już osobna historia).

Z naszej trójcy pierwsza pozycji admina doczekała się Eli, która zaczęła pomagać Aryi. Niedługo później do grona adminów dołączyła również Maina. Mniej więcej w tym samym czasie Azbe i Ivo stworzyły swój Party Squad, dzięki któremu w 2012 roku wyszła rekordowa ilość rozdziałów, bo aż 359. Zachęcone swoją samowystarczalnością, założyły własną grupę, Nikushimi, która rozpoczęła działalność 7 stycznia 2013 roku i przez cztery lata swojej aktywności wydała 232 rozdziały, podczas gdy Azbe i Ivo nadal działały w Senchy, a cała grupa w największym okresie świetności mogła pochwalić się w sumie aż sześcioma członkami. Z początkiem roku 2017 Nikushimi zdecydowało się z powrotem przyłączyć do Senchy, jako że od dłuższego czasu Ivo sprawowała funkcję admina w obu grupach, gdyż (jak to u nas często bywa) poprzednie adminki przestały się udzielać i na placu boju pozostała tylko Eli, którą samotne adminowanie trochę przygniotło.

W ten sposób teraz ogarniamy ten burdel we trzy: Ivo, Eli i Azbe. 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza